Kelionės į Turkiją

Kas gi iš mūsų nesvajoja apie šiltus kraštus: saulę, jūrą, ypač tuo metu, kai Lietuvoje dar šalta? Poilsis Turkijoje yra tikrai , apie ką svajojate. Geriausias laikas vykti į Turkiją – pavasaris arba ruduo. Pavasaris geras tuom, kad Lietuvoje dar šalta, o Turkijos saulutė skaisčiau šviečia ir šilčiau šildo, na o ruduo Lietuvoje yra šlapias, niūrus ir pilkas, kai tuo metu Turkjoje dar galima ir jūroje išsimaudyti, ir saulės spinduliais pasilepinti.

Turkija Kelionė

Esant tokiai gausai turizmo agentūrų, galima nesunkiai išsirinkti kelionę į norimą Turkijos regioną, įvertinus kainos ir teikiamų paslaugų pasiūlymus. Renkantis kelionę į Turkiją atkreipkite dėmesį kas yra siūloma už tam tikrą kainą, t.y. ar įskaičiuotos eksursijos, kelių žvaigždučių viešbutis, maitinimas ir t.t. O kai pasirinkimas yra pakankamai didelis, tai įvertinę daugumos turizmo agentūrų pasiūlymus, galite derėtis dėl kainų, sąlygų, kelionės trukmės. Na ir neatmeskite galimybės pasinaudoti „paskutinės minutės“ kelione. Pailsėti Turkijoje už žemesnę kainą nei rinkos, tai puikus
pasiūlymas.

Keliones

Vykstantiems į Turkiją reikia apsispręsti, kokią kelionę norite pasirinkti – pažintinę ar poilsinę. Pažintinių kelionių metu Turkijoje galėsite aplankyti daug turistų pamėgtų vietų, tokių kaip Kleopatros baseinas, Akropolis, romėniška pirtis, Apolono šventykla, antikinis teatras, puikiai sutvarkyti parkai, Anatolijos civlizacijų muziejus ir daugelį kitų įdomių vietų. Jei abejojate turizmo agentūrų reklama, klauskite draugų bei pažįstamų, kurie jau buvo Turkijoje ir mielai pasidalins patirtimi, kas paliko geriausią įspūdį. Mėgstantys keliauti, Turkijoje yra pabuvoję ne vieną kartą. Ir mielai pasidalins savo kelionės prisiminimais bei momentais, kurie paliko didžiausią įspūdį. Na kad turistai Turkijoje būna tikrai sotūs, patvirtins dauguma lietuvių, buvusių Turkijoje. Tikriausiai teko ne vienam teko girdėti apie atsiliepimus apie Turkijos viešbučių restoranuose gausybę maisto patiekalų.

Poilsinės kelionės į Turkiją – tai žmonėms, norintiems atsipalaiduoti nuo visų problemų, pasimėgauti nepaprasto grožio gamta, beveik ištisus metus šviečiančia saule, jūra, vandens sporto centrais. Poilsis, kaip žinome gali būti aktyvus ir pasyvus. Yra dalis žmonių, kurie gali ištisas dienas gulėti paplūdimyje ir nieko daugiau neveikti. Na o mėgstantiems aktyvų poilsį, Turkija maloniai nudžiugins įvairių pramogų gausa: tai ir įspūdingas naktinis gyvenimas kurortuose, golfo laukai, įdomios išvykos jachtomis, įvairios pramogos vaikams. Atvykus į Turkiją, turėsite galimybę pasigėrėti nepaprasto grožio vaizdais: miškingais kalnais bei ežerais, smėlėtais paplūdimiais, uolietomis pakrantėmis. Patys turkai yra be galo svetingi ir vaišingi. Sisikalbėti su vietiniais turkais, galima ir rusų kalba, jie yra puikūs prekeviai, žinantys kaip parduoti prekę turistui. Derėtis su turkais yra būtina. Būnant Turkijoje, vertėtų išbandyti tikrą turkišką pirtį – tai tarsi savotiškos gydyklos su masažais, garų kambariais, aromatinėmis voniomis.

Kelionės į Turkiją

Turkijos yra tokia gausybė kurortų, kad net sunku išsirinkti: Antalija, Alanija, kemeras, Marmaris, Bodrumas ir kt. Anot daugelio turistų, Antalija – vienas iš geriausių Turkijos kurortų. Tai viduržemio jūros kurortas, kuriame poilsiautojas gali patirti daugybę gerų įspūdžių ir emocijų. Galima teigti, jog Antalijoje egzistuoja tik pavasaris ir vasara, jokų kitų metų laikų ten nebūna. Pačiame Antalijos mieste galima apžiūrėti graikų, romėnų laikų pastatinius griuvėsius. Pati Antalija garsi ne tik istorinėmis vietomis, bet ir tobulomis vietomis, kuriose galėsite degintis – paplūdimiais. Šiltos smėlio pakrantės išsidėsčiusios 8 kilometrusm rytuose ir 3 kilometrus vakaruose nuo Antalijos centro. Miesto, pavadinimu Alanija, pakrandėse rasite daugybę arbatinių, kavinių, įvairių barų, kurie Jums pasiūlys įvairių turkiškų patiekalų. Tokį nuostabų kurortą aplankyti tikrai verta, prisiminimai apie nepakrtojamą vietą išliks visam gyvenimui.

Kad ir kokį Turkijos kurortą pasirinktumėte aplankyti, pati kelionė ir pamatyti vaizdai jums paliks nepakartojamą įspūdį. Turkija- nuostabi vieta poilsiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kategorijos