Kelionės pigiai

Norite pakeliauti po pasaulį, tačiau nežinote kaip rasti patį pigiausią variantą? Mes jums patarsime, kur ir kaip galite nukeliauti pigiau ir pamatyti daugybę naujų, jus dominančių dalykų. Nieko keisto, kad dabar visos kelionės pigios – kelionių agentūros susiduria su vis didesne konkurencija, kadangi jų vis daugėja, o žmonės vis labiau nori praplėsti savo akiratį ir pamatyti kuo didesnę dalį pasaulio.

Keliones

Tik nuo jūsų priklauso, kokį kontinentą pirmiausia norėtumėte pamatyti. Jeigu mėgstate egzotiškas šalis, tuomet galėtume jums pasiūlyti Afriką. Žinoma, kad dvi populiariausios šalys Afrikoje, kur dažniausiai rengiamos kelionės pigiai yra Tunisas bei Egiptas. Tunise rasite labai daug Afrikietiškos kultūros paveldo: galėsite sudalyvauti Zulu vakarienėje – tai tokia specialiai turistams paruošta ekskursija, kurioje būsite nuvesti į klubą, kuriame jums šoks šokėjai iš beveik kiekvienos Afrikos šalies, galėsite skanauti originaliu afrikietišku maistu, klausysite tradicinės afrikietiškos muzikos. Yra ir daugybė kitokių pramogų, kurios kartais gali būti jau ir įskaičiuotos į kelionės pigiau kainą. Pavyzdžiui, galite pamatyti patį įspūdingiausią Afrikos zoologijos sodą. Ten pamatysite daugiau nei du šimtus skirtingų gyvūnų, kurie yra būdingi tik Afrikos kraštui, todėl liksite maloniai nustebę. Na, o nuvykę į Egiptą – taip pat nenusivilsite. Vienas iš šauniausių dalykų yra tas, kad dabar rengiamos pažintinės kelionės pigiau į Egipto piramides. Tai reiškia, kad visai už nedidelę kainą savo akimis pamatysite vieną iš septynių pasaulio stebuklų! Dar vienas didelis privalumas kelionėje į Egiptą yra tas, kad galite nuvykti ir į Sacharos dykumą. Tai įspūdinga, istorinė vieta, kurią norėtų aplankyti kiekvienas save gerbiantis turistas arba tiesiog smalsus žmogus.

Keliones

Žinoma, galima rasti įvairių įdomių vietų, kur būtų rengiamos kelionės pigiau ir Europoje. Pavyzdžiui, galite nuvykti į Kroatiją, jeigu jums žiemos sportas prie širdies. Čia ne tik pamatysite įspūdingą, sniegų apdangstytą gamtą, tačiau ir galėsite paslidinėti nuo pačių gražiausių Kroatijos kalnų su slidėmis. Negana to, taip pat galėsite nusipirkti ir privačias pamokas bei išmokti slidinėti snieglente ar pačiūžomis. Kroatija pasižymi daugiau aktyviu laisvalaikio praleidimu, todėl jeigu mėgstate nesėdėti vietoje ir išmokti kažko naujo bei malonaus, tuomet Kroatija gali būti tinkamas pasirinkimas.

Keliones

Taip pat kelionės pigiai yra dažnai rengiamos ir į Ispaniją, ypač žiemos metu. Tačiau šios kelionės gerokai skiriasi nuo tų, kurios yra rengiamos į Kroatiją. Ispanijoje poilsis yra labiau pasyvus, tačiau čia tikrai galite rasti ir daugybę aktyvaus laisvalaikio pramogų. Visų pirma, Ispanija jums turėtų patikti dėl įspūdingai šiltos ir druskingos jūros, kurioje labai malonu maudytis. Ispanijoje temperatūra išsilaiko aukšta net ir pačiame žiemos įkarštyje. Negana to, čia galėsite ir pasinaudoti gausybe vandens pramogų. Kelionės pigiau į Ispaniją dažniausiai yra rengiamos į Kanarų salas – tai vienas iš labiausiai turistų pamėgtų kampelių ne tik visoje Europoje, tačiau ir visame pasaulyje. Čia galite rasti pačius prašmatniausius viešbučius, didelį aktyvių ir ramių pramogų pasirinkimą, galite nuvykti į įspūdingas ekskursijas, kuriose pamatysite šios šalies kultūrinį paveldą. Kanarų salos taip pat ypatingos ir tuo, kad čia yra rengiamos keliones pigiau į aukščiausią kalną Europoje. Užlipę į aukščiausią kalno pakopą pamatysite, kad net ir pačiame karščiausiame metų laike čia ant kalno viršūnės galite pamatyti sniego.

Taigi, kelionės pigiai yra organizuojamos ir į Europos šalis, ir į Afrikos šalis, todėl turite puikią galimybę praplėsti savo akiratį.

2 komentarai

  1. Kelionės pigiai tikrai labai aktualus dalykas, o ypač kai lietuvių atlyginimai nėra toki aukšti. Žmonės vis tiek nori kur nors išvykti, pamatyti Europą ar pasaulį, todėl renkasi pigias skrydžių bendroves, pigias keliones autobusais ar traukiniais. Manau kelionės pigiai tikrai yra labai šaunus dalykas!

  2. Jop, teko keliauti pigiai, naudojausi ryanair paslaugomis, tikrai pakenčiama, tik nervuoja tas, jog galima tik su rankiniu bagažu pigiai skraidyt 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *