Keliones

Norite nuvykti pailsėti į kitą šalį, tačiau nežinote, kur geriausia? Mes jums patarsime. Dabar pats laikas nuvykti į savo norimą kelionę, kadangi kainos vis mažėja dėl didelės konkurencijos tarp kelionių agentūrų. Yra nemažai ko pamatyti tiek ir Europoje, tiek ir už jos ribų.

Keliones Lėktuvu

Keliones į Europą gali būti puikus pasirinkimas tiems, kuriems patinka pamatyti kitų šalių plačią kultūrą ir palyginti su savosios šalies. Siūlome nuvykti į Ispaniją – ši šalis tikrai turi daug ką pasiūlyti turistams iš Europos ir ne tik. Viena iš populiariausių vietų turistams Ispanijoje – tai Kanarų salos. Nuvykę į Kanarų salas, rasite įspūdingus viešbučius, draugiškus vietinius gyventojus ir daugybę pramogų bei ekskursijų. Viena iš įspūdingiausių keliones į Kanarų salas ekskursijų – tai pasivaikščiojimas po aukščiausia Europoje esantį kalną, kuris yra Tenerifės mieste. Šioje kelionėje jus pajusite ypatingą gamtos reiškinį: vis kylant į kalną mažės oro temperatūra. Negana to, net gi vidury vasaros, kai visose Kanarų salose temperatūra gali siekti apie trisdešimt ar net keturiasdešimt laipsnių, kalno viršūnėje gali būti minusas ir būti apsnigta. Taigi, gamtos mylėtojams tai bus tikrai įspūdingas reginys. Žinoma, tai tik viena iš daugelio priežasčių, kodėl verta pirkti keliones į Ispaniją, o ypač – Kanarų salas. Čia taip pat rasite ir gausybę skirtingų šios šalies kultūros paminklų, galėsite apsilankyti ir pagrindiniame teatre. Viešbučiai Kanarų salose yra itin patogūs ir aukštos klasės. Jose gausite nemokamus pietus, o jei pateksite į penkių žvaigždučių viešbutį, tuomet turėsite galimybę ir gauti nemokamų alkoholinių gėrimų.

Keliones

Yra ir daugybė kitų nuostabių šalių, kur keliones tikrai neprailgs, o kainos nebus per brangios. Pavyzdžiui, jeigu mėgstate kalnus, tuomet jums patiks ne tik Ispanijos Tenerifės miestelis, tačiau ir didingi Kroatijos kalnai. Kroatija pasižymi tuo, kad čia alpinizmo ir slidinėjimo kalnais pramogos yra visai nebrangios, galite net gi užsisakyti privatų mokytoją. Kroatija yra puiki šalis, jeigu jūs žavitės slidinėjimu ir jums patinka žiemos pramogos.

Keliones Traukiniu

Jeigu jus domina labiau egzotiškos kelionės, tuomet galite peržiūrėti kelionių agentūrų pasiūlymus į Aziją arba Afriką. Afrikos dvi populiariausios šalys kelionėmis yra Egiptas ir Tunisas. Jau ilgą laiką turizmas yra pagrindinis abiejų šių šalių pajamų šaltinis. Taip, žinoma, yra ne be reikalo – abi šios šalys yra apdovanotas nuostabiu gamtovaizdžiu, todėl jums tikrai patiks keliones į Afriką. Čia taip pat pamatysite ir visą afrikietiškąją kultūrą, kadangi šalys yra apsirūpinusiuos afrikietiškuoju paveldu – galite būti pakviesti į Zulu vakarienę – tai tokia ekskursija, supažindinanti su šio kontinento kultūra – pamatysite gausybę šokių, paragausite tikro afrikietiško maisto ir galėsite mėgautis pačiu gardžiausių šių šalių vynu. Be jokių abejonių, tai nėra vienintelė pramoga – Tunisas turi ir vieną iš gražiausių zoologijos sodų, kur galėsite pamatyti tokius gyvūnus, kokių tikrai nesate dar regėję. Negana to, jums bus linksma ir viešbutyje, kadangi šiose šalyse daugumoje viešbučių dirba animatoriai – tai tokie žmonės, kurie linksmina viešbučio svečius jiems būnant viešbutyje. Rengiamos įvairios vakarinės programos, atrakcijos ir kita.

Taigi, dabar pats laikas leistis į keliones. Galite visai nebrangiai nusipirkti kelionę į savo išsvajotąją šalį ir tikrai liksite patenkinti viešbučių kokybe ir pramogų gausumu. Galite pramogauti ir poilsiauti tiek ir Europoje, tiek ir Azijoje bei Afrikoje. Pažinkite svetimas kultūras ir patirkite naujų, neišdildomų įspūdžių, kurie visuomet išliks jūsų atmintyje.

1 komentaras

  1. Mano nuomone, kelionės po Europą yra tikrai įdomios. Visgi tas pats žemynas, iš dalies panašūs žmonės, kultūra, panašus klimatas. Aišku, egzotinės šalys irgi turi savo privalumų, bet man asmeniškai labai įdomu keliauti po įvairias Europos valstybes: Vokietiją, Prancūziją, Didžiają Britaniją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *