4 naktys Milane tik 423 litai!

Milano katedra

Puiki proga ištrūkti į nuostabiąją Italiją, o konkrečiau į šiaurinės Italijos miestą, madų sostinę – Milaną. Išvykti galima Lapkričio 14, grįžti 19 dieną. Taigi galima savo kelionę suplanuoti taip, kad prasileistų tik 3 darbo/mokslo dienos ir praleistumėte savaitgalį žavingąjame Milane, pamatytumėte įžymiąją katedrą, aplankytumėte Monza parką su formulės 1 trasa, galbūt net traukiniu nuvyktumėte į Šveicariją. Tiesioginiai lėktuvo bilietai kainuoja vos 178 litus į abi puses, o jeigu turite Wizzair nuolaidų kortelę jie kainuos dar mažiau – 108 Litus! Spauskite čia norėdami įsigyti lėktuvo bilietus, įėję į svetainę išvykimo skiltyje pasirinkite Vilnių, „Vyksta į“ – Milan Bergamo. Datos Lapkričio 14-19.

Norėdami įsigyti autobuso, vežančio iš oro uosto į Milano centrą ir atgal bilietus, spauskite čia. Bilieto į abi puses kaina 34.5 litai žmogui.

Dviviečio kambario kaina 4 naktim vos 559 litai, tai yra 279,5 LTL/žmogui. Viešbučio rezervacija ČIA!

Lėktuvas, 4 naktys viešbutyje, autobusas oro uostas-Milanas-oro uostas TIK 423 litai žmogui, keliaujant dviese. Šio kelionės pasiūlymo negalima atsisakyti! 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *