Automatiškai ištrinti pranešimus, išsiųstus konkrečiu kanalu | JAVASCRIPT

Discord bots. „DISCORD MIC“ NEVEIKIA „WINDOWS 10“ [TRUMPAS VADOVAS] - PATAISYTI - 2021

Turinys

discord bots

Nesutarimas buvo toks sėkmingas, kad neseniai buvo paskelbta, kad jie gauna apie 2, 5 mlrd. Tai reiškia, kad vis daugiau žaidėjų kasdien plūsta į platformą. Yra tonų grupių ir unikalių serverių, kurie visi remiasi įvairiais žaidimais ir temomis.

Atsiliepimai

Sekite toliau ir parodysime, kaip galite tai padaryti žingsnis po žingsnio. Kas yra nesutarimai?

Nesantaiką Robotai Making Guide.

Kaip jau minėjome, jie paprastai yra automatizuoti skirtingus serverio valdymo aspektus, taip pat socialinį bendrinimą. Yra keletas rimtesnių robotų, kad galėtumėte gauti žaidimų statistiką iš palaikomų žaidimų. Galimi robotai yra begaliniai, o tie, kuriuos pridedate prie savo asmeninio serverio, priklauso nuo to, discord bots funkcijas norite pridėti prie serverio.

discord bots

Vienintelis dalykas, kurio jums reikės, yra jūsų nesuderinamumo serveris arba nesuderinamumo serveris, su kuriuo turite administratoriaus teises. Dabar į serverį galime pridėti botą!

discord bots

Be to, turėsime pasirinkti konkretų serverį, prie kurio pridėsime botą. Tiesiog pasirinkite spustelėję serverį, į kurį norite įtraukti botą, ir tada galite autorizuoti botą šalia pasirodančiame iškylančiame lange.

Vos keliais paspaudimais galite sukurti ir paleisti keletą naujų funkcijų savo serveryje.

Geriausi nesantaikos botai - Nėra abejonių, nesantaika yra gerai žinomabalso ir pokalbių programa, sukurta žaidimams. Anksčiau m.

Atidarykite naršyklę. Norėsite pasirinkti šiuos simbolius su faktiniu kliento ID, kurį norite įtraukti.

discord bots

Tada tiesiog paspauskite Enter. Be to, turėsite patvirtinti botą. Ši komanda jau tiksli prekybos sistema, kad komanda OAuth2; tačiau gali prireikti papildomo leidimo, nes nesutarimai yra labai atsargūs dėl platformų, kurias leidžiate naudoti.

Jei jau turite savo botą, kurį norite pridėti, galite jį įdiegti ir discord bots vos per kelias minutes. Praneškite mums toliau esančiame komentarų skyriuje - mes norėtume išgirsti iš jūsų!

discord bots

Populiarios Temos.